SZERSZA
PERSPEKTYWA
TWOJEGO BIZNESU
Strony internetowe
Kampanie reklamowe
Obsługa social media
USŁUGI, W KTÓRYCH SIĘ
SPECJALIZUJEMY

Oferujemy Ci skuteczne i kompleksowe usługi z obszaru:

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy strony internetowe firmowe, Landingpae do generowania Leadów oraz sklepy internetowe- wszystkie nasze działania opieramy o indywidualny projekt graficzny oraz najwyższej jakości strony internetowe.

SOCIAL MEDIA

19 mln Polaków korzysta z portali społecznościowych. Ilu z nich to Twoi przyszli klienci? Tworzymy zasięgi organiczne oraz budowanie więzi z Twoją marką dzięki przemyślanej strategii contentowej.

VIDEO MARKETING

Tworzymy niezapomniane obrazy statyczne oraz video. Przyciągnę swoich klientów pięknymi i niepowtarzalnymi Video. Filmy stały najbardziej przyciągający materiałem potencjalnych klientów

KAMPANIE REKLAMOWE

Zarządzamy kampaniami reklamowymi w Google, Tik- Tok, Facebook, Instagramie oraz Linkedinie. Wszystkie nasze działania dostosowujemy do Twojej grupy odbiorczej oraz budżetu reklamowego

CHCESZ DOWIEDZIEĆ
SIĘ WIĘCEJ?
NAPISZ DO NAS!
STRONY INTERNETOWE

TWORZYMY STRONY INTERNETOWE OPARTE O INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY, DOSTAWANE DO POTRZEB TWOICH KLIENTÓW, ANGAŻUJĄCE UŻYTKOWNIKÓW, CZAS WYKONANIA STRONY TO NAWET 7 DNI ROBOCZYCH. POMOŻEMY CI W CAŁYM PROCES OD STWORZENIA TEKSTÓW, PRZEZ WYBÓR ODPOWIEDNICH ZDJĘĆ ORAZ STWORZENIE ODPOWIEDNIEJ STRUKTURY STRONY GWARANTUJĄCEJ WYSOKIE KONWERSJĘ.

ONE PAGE
DO 8 SEKCJI
od 2499 złotych

– domena orazhosting na 12 mies.
– indywidualny projekt graficzny
– teksty
– zdjęcia
– formularz kontaktowy
– edytor treści elementor
– indeksacja domeny
– certyfikat SSL

ONE PAGE
E-COMMERCE
od 4999 złotych

– do 30-tu produktów
– domena oraz hosting na 12 mies.
– indywidualny projekt graficzny
– teksty
– zdjęcia
– formularz kontaktowy
– edytor treści elementor
– indeksacja domeny
– bramki płatności
– wybór rodzaju wysyłki
– certyfikat SSL

STRONA FIRMOWA
STRONA GŁÓWNA
+ 5 PODSTRON
od 5999 złotych

– domena orazhosting na 12 mies.
– indywidualny projekt graficzny
– teksty
– zdjęcia
– formularz kontaktowy
– edytor treści elementor
– wstępna optymalizacja SEO
– indeksacja domeny
– certyfikat SSL

SKLEP INTERNETOWY
STRONA GŁÓWNA
+ 5 PODSTRON
od 7499 złotych

– do 30-ciu produktów
– domena oraz hosting na 12 mies.
– indywidualny projekt graficzny
– teksty
– zdjęcia
– formularz kontaktowy
– edytor treści elementor
– indeksacja domeny
– bramki płatności
– wybór rodzaju wysyłki
– certyfikat SSL

WYBIERZ WYŁĄCZNIE
KONWERTUJĄCE DZIAŁANIA!

Odpowiedz na zaledwie kilka krótkich pytań i dowiedz się, ile leadów otrzymasz, przeznaczając określony budżet na reklamę. Sprawdź także, ile musisz wydać, by uzyskać konkretną liczbę potencjalnych klientów. Wybierz transparentne działania marketingowe, zorientowane na wynik dla Twojego biznesu. 

Nie prowadzisz działań marketingowych, obawiając się ich wysokich kosztów i niskiej efektywności? 
Wybieraj wyłącznie konwertujące działania!
Skorzystaj z kalkulatora działań reklamowych 

KAMPANIE REKLAMOWE
Postaw na doświadczenie i dobrą współpracę!

TWORZYMY STRONY INTERNETOWE OPARTE O INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY,
DOSTAWANE DO POTRZEB TWOICH KLIENTÓW, ANGAŻUJĄCE UŻYTKOWNIKÓW,
CZASWYKONANIA STRONY TO NAWET 7 DNI ROBOCZYCH.
POMOŻEMY CI W CAŁYM PROCES OD STWORZENIA TEKSTÓW, PRZEZ WYBÓRODPOWIEDNICH ZDJĘĆ ORAZ STWORZENIE ODPOWIEDNIEJ STRUKTURY STRONYGWARANTUJĄCEJ WYSOKIE KONWERSJĘ.

BLUE
1000 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 5000 zł

Pakiet przeznaczony dla małych firm

– KAMPANIA W SIECI WYSZUKIWAŃ (FRAZY)
– KAMPANIE DISPLAY
– IMPLEMENTACJA KONWERSJI
– KAMPANIE RE-MAREKTINGOWE
– 10 H PRACY SPECJALISTY

SILVER
1800 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 10000 zł

Pakiet dla średnich i dużych
firm

– KAMPANIA W SIECI WYSZUKIWAŃ (FRAZY)
– KAMPANIE DISPLAY
– IMPLEMENTACJA KONWERSJI
– KAMPANIE RE-MAREKTINGOWE
– 12 H PRACY SPECJALISTY

GOLD
2700 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 15000 zł

Pakiet dla firm mocno
rozwiniętych posiadających dużą
konkurencję

– KAMPANIA W SIECI WYSZUKIWAŃ (FRAZY)
– KAMPANIE DISPLAY
– IMPLEMENTACJA KONWERSJI
– KAMPANIE RE-MAREKTINGOWE
– KAMPANIA GOOGLE MARCHANT
– 12 H PRACY SPECJALISTY

TWÓJ
INDYWIDUALNY
PAKIET

Zastanawiasz się, który pakiet wybrać? Nie wiesz jaki budżet jest potrzebny, aby osiągnąć zamierzany przez Ciebie efekt?

Skonsultuj się z nami!
Zapytaj naszego eksperta

Napisz lub zadzwoń do nas!

biuro@jiwaro.pl
790 275 963

DLACZEGO WARTO
Z NAMI PRACOWAĆ?

Nasze działania opierają się o wieloletnie doświadczenie marketingowe. Działamy z pasją – od ponad 10 lat uwielbiamy pracować ze sobą i z naszymi klientami, tworząc dla nich strategie znacznie wychodzące poza standardy. Poznaj nasz bliżej!

DZIAŁAMY
KOMPLEKSOWO

Marketing to nie pojedyncze działania, a przemyślana strategia, w oparciu o którą budujemy chęć skorzystania z Twoich usług lub zakupu produktów – na każdym etapie.

DZIAŁAMY
SKUTECZNIE

Znamy się na swojej pracy i budujemy lejki sprzedażowe, które działają. Dobieramy wyłącznie działania marketingowe ukierunkowane na konwersję. 

DZIAŁAMY
WIELOWYMIAROWO

Pracujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie, tworząc wielowymiarową strategię, budującą Twoj wizerunek lub sprzedaż.

DZIAŁAMY
ANALITYCZNIE

Wiemy, które decyzje w obszarze marketingu są słuszne – dobór narzędzi i działań dla danego klienta poprzedzamy dokładną analityką. 

WSPÓŁPRACA Z JIWARO
NASZ ZESPÓŁ
NASZE PRZYKŁADOWE
REALIZACJE

MDekor – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej,

Balt Credit  – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, CRM, Facebook, Facebook ADS, Google ADS,

House book – opracowanie wizytówki, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, Facebook, Facebook ADS, Google ADS, Linkedin ADS, wykonanie materiałów Video.

Aloesowe Centrum – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej,

Mi9 – wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, Facebook, Facebook ADS, Google ADS,

TT Arch – opracowanie logotypu, wizytówki, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym,

SI6 – opracowanie logotypu, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, 

Capital Finance – opracowanie logotypu, wizytówki, wykonanie strony www, przygotowanie ulotek, 

BDC – opracowanie logotypu, wizytówki, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym,, stworzenie marki,

Ap mebel – opracowanie logotypu, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, Facebook ADS, Google ADS,

REFERENCJE
NASZYCH KLIENTÓW

Agencja marketingowa Jiwaro – stworzyła dla nas identyfikację wizualną: logo, wizytówki, księgę znaku, katalog, a także projekt graficzny strony internetowej i jej programowanie. Kolejnym krokiem było stworzenie strategii komunikacji z naszymi potencjalnymi klientami. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości pracy marketerów z Jiwaro, ponadto wykazali się ogromnym doświadczeniem, kreatywnością. Prowadzę wiele firm i jeszcze nie spotkałem agencji marketingowej, która tak szczegółowo analizuje wszystkie działania przed uruchomieniem kampanii reklamowej. Efekty kampanii reklamowej przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Jiwaro generuje nam ponad 30 razy większy przychód niż cały koszt kampanii. To zdecydowanie najlepsza inwestycja w moim życiu.

Specjalizujemy się w pożyczkach hipotecznych pozabankowych. Współpraca z agencją 360 Jiwaro pomaga nam w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej poprzez działania w social mediach i kampanię reklamowe. Eksperci z Jiwaro to zespół doświadczonych osób, które stają na wysokości zadania i stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Serdecznie polecamy współpracę z firmą i mamy nadzieję, że przyniesie Wam takie same efekty, jak nasza długoterminowa znajomość biznesowa.

Kiedy chwilę przed ogłoszeniem lockdownu otworzyliśmy nasz salon, nie wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wsparcia agencji. Jednak, sytuacja szybko nas zweryfikowała i zrozumieliśmy, że potrzebujemy promocji i działań, które pozwolą nam się promować. Razem z agencją zrobiliśmy piękną stronę, filmy reklamowe, reklamy outdoorowe. Rozruszaliśmy fanpage i przygotowaliśmy już kilkanaście kampanii promujące produkty i usługi odpowiadające na konkretne potrzeby.

Specjaliści Jiwaro – stworzyli dla nas logo, wizytówki, a także stronę internetową z indywidualnym projektem graficznym. 
Wszystko jest zrobione z smakiem, dbałością o najmniejszy szczegół i zrozumieniem charaktru naszej pracowni architektonicznej. 

W Era Pv stawiamy na skuteczne, bezpieczne i niezawodne rozwiązania oraz na komfort klienta. Wiemy, że długofalowe inwestycje należy przeprowadzać z maksymalną starannością i dbałością o każdy szczegół.
Dlatego współpracując z Jiwaro Agency mamy pewność, że nasza firma sprosta wyznaczonym celom. 
Agencja zajmie się marketingiem, nasze usługi dotrą do odpowiedniego grona odbiorców.

Jesteśmy pod wrażeniem jakości pracy i efektów, które udało nam się osiągnąć w trakcie współpracy z agencją 360 Jiwaro przy wprowadzeniu na rynek polski aplikacji dla deweloperów. Zespół zajął się przygotowaniem oferty, strony internetowej i działaniami w mediach społecznościowych. Z czystym sumieniem możemy polecić profesjonalistów z zespołu Jiwaro jako dobry wybór w przypadku poszukiwania sposobu na zwiększenie sprzedaży w sieci i zaistnienie w wirtualnej rzeczywistości. To dobry partner do dużych i wymagających projektów.

Eksperci z zespołu agencji 360 Jiwaro zagwarantowali nam niezastąpione wsparcie w opracowaniu identyfikacji wizualnej, promocji i organizacji największych eventów, których byliśmy współtwórcami. Z czystym sercem możemy przyznać rekomendację, ze względu na jakość działania, precyzję i skuteczność podejmowanych decyzji z zakresu marketingu w sieci. Zespół Jiwaro nie boi się wyzwań, a do każdego ze swoich działań podchodzi w pełni profesjonalnie i z przyjemnością.

Zrozumienie potrzeb klienta to jedno, ale zrozumienie jego branży to dopiero trudne zadanie. Na szczęście eksperci Jiwaro bezbłędnie sobie z nim poradzili. Przygotowali stronę i teksty czytelne i łatwe w odbiorze dla innych. A jednocześnie zachowali ekspercki charakter treści. Dlatego bardzo jesteśmy zadowoleni.

ZAPRASZAMY DO
KONTAKTU!

KONTAKT

Nr telefonu:
+48 790 275 963

+48 572 416 393

Adres mailowy:
biuro@jiwaro.pl

ADRES REJESTROWY

JIWARO AGENCY SP. Z O.O.

al. Solidarności 68/121
00-240 Warszawa

NIP: 525 292 51 02

2020 © Jiwaro sp. z o.o. Polityka prywatności