SZERSZA
PERSPEKTYWA
TWOJEGO BIZNESU
Strony internetowe
Kampanie reklamowe
Obsługa social media
USŁUGI, W KTÓRYCH
SIĘ SPECJALIZUJEMY

Oferujemy Ci skuteczne i kompleksowe
usługi z obszaru:

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy strony internetowe firmowe, Landingpae do generowania Leadów oraz sklepy internetowe- wszystkie nasze działania opieramy o indywidualny projekt graficzny oraz najwyższej jakości strony internetowe.

SOCIAL MEDIA

19 mln Polaków korzysta z portali społecznościowych. Ilu z nich to Twoi przyszli klienci? Tworzymy zasięgi organiczne oraz budowanie więzi z Twoją marką dzięki przemyślanej strategii contentowej.

VIDEO MARKETING

Tworzymy niezapomniane obrazy statyczne oraz video. Przyciągnę swoich klientów pięknymi i niepowtarzalnymi Video. Filmy stały najbardziej przyciągający materiałem potencjalnych klientów

KAMPANIE REKLAMOWE

Zarządzamy kampaniami reklamowymi w Google, Tik- Tok, Facebook, Instagramie oraz Linkedinie. Wszystkie nasze działania dostosowujemy do Twojej grupy odbiorczej oraz budżetu reklamowego

CHCESZ DOWIEDZIEĆ
SIĘ WIĘCEJ?
NAPISZ DO NAS!
STRONY INTERNETOWE

TWORZYMY STRONY INTERNETOWE OPARTE O INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY, DOSTAWANE DO POTRZEB TWOICH KLIENTÓW, ANGAŻUJĄCE UŻYTKOWNIKÓW, CZAS WYKONANIA STRONY TO NAWET 7 DNI
ROBOCZYCH.
POMOŻEMY CI W CAŁYM PROCES OD STWORZENIA TEKSTÓW, PRZEZ WYBÓR ODPOWIEDNICH ZDJĘĆ ORAZ STWORZENIE ODPOWIEDNIEJ STRUKTURY STRONY GWARANTUJĄCEJ WYSOKIE KONWERSJĘ.

ONE PAGE
DO 8 SEKCJI
od 2499 złotych
ONE PAGE
Z SKLEPEM
INTERNETOWYM Z JEDNĄ KATEGORIĄ PRODUKTÓW
od 4999 złotych
SKLEP
INTERNETOWY
STRONA GŁÓWNA
+ 5 PODSTRON
od 7499 złotych
STRONA FIRMOWA
STRONA GŁÓWNA
+ 5 PODSTRON
od 5999 złotych
KAMPANIE REKLAMOWE
Postaw na doświadczenie i dobrą współpracę!

Dla nas najważniejszym zadaniem jest ,aby Twój biznes rósł i rozwijał się każdego dnia, dlatego decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność , że wszystkie cele które sobie założymy zostaną zrealizowane. Realizuljemy kampanie reklamowe w Google, Microsoft, oraz Social Mediach : Facebook, Instagram, Tik-Tok ,Linkedin

BLUE
1000 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 5000 zł

Pakiet przeznaczony dla małych firm
SILVER
1800 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 10000 zł

Pakiet dla średnich i dużych
firm
GOLD
2700 ZŁ NETTO

– budżet Google Ads do 15000 zł

Pakiet dla firm mocno
rozwiniętych posiadających dużą
konkurencję
TWÓJ INDYWIDUALNY
PAKIET

Zastanawiasz się, który pakiet wybrać? Nie wiesz jaki budżet
jest potrzebny, aby osiągnąć zamierzany przez Ciebie
efekt?

Skonsultuj się z nami!
Zapytaj naszego eksperta

Napisz lub zadzwoń do nas!

biuro@jiwaro.pl
790 275 963

REFERENCJE
NASZYCH KLIENTÓW

 Agencja marketingowa Jiwaro – stworzyła dla nas identyfikację wizualną: logo, wizytówki, księgę znaku, katalog, a także projekt graficzny strony internetowej i jej programowanie. Naszym kolejnym krokiem było stworzenie strategii komunikacji z naszymi potencjalnymi klientami. Jestem pod wrażeniem jakości pracy marketerów z Jiwaro, ponadto wykazali się dużym doświadczeniem, kreatywnością. Prowadzę wiele firm i jeszcze nie spotkałem agencji marketingowej, która tak szczegółowo analizuje wszystkie działania przed rozpoczęciem kampanii reklamowej. Efekty kampanii reklamowej przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Jiwaro generuje nam ponad 30 razy większy przychód niż całkowity koszt kampanii. To zdecydowanie najlepsza inwestycja w moim życiu.

 

Specjalizujemy się w pożyczkach hipotecznych pozabankowych. Współpraca z agencją  Jiwaro pomaga nam w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej poprzez działania w social mediach i kampanię reklamowe. Eksperci z Jiwaro to zespół doświadczonych osób, które stają na wysokości zadania i stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Serdecznie polecamy współpracę z firmą i mamy nadzieję, że przyniesie Wam takie same efekty, jak nasza długoterminowa znajomość biznesowa.

Kiedy chwilę przed ogłoszeniem lockdownu otworzyliśmy nasz salon, nie wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wsparcia agencji. Jednak, sytuacja szybko nas zweryfikowała i zrozumieliśmy, że potrzebujemy promocji i działań, które pozwolą nam się promować. Razem z agencją zrobiliśmy piękną stronę, filmy reklamowe, reklamy outdoorowe. Rozruszaliśmy fanpage i przygotowaliśmy już kilkanaście kampanii promujące produkty i usługi odpowiadające na konkretne potrzeby.

Specjaliści Jiwaro – stworzyli dla nas logo, wizytówki, a także stronę internetową z indywidualnym projektem graficznym. 
Wszystko jest zrobione z smakiem, dbałością o najmniejszy szczegół i zrozumieniem charaktru naszej pracowni architektonicznej. 

W Era Pv stawiamy na skuteczne, bezpieczne i niezawodne rozwiązania oraz na komfort klienta. Wiemy, że długofalowe inwestycje należy przeprowadzać z maksymalną starannością i dbałością o każdy szczegół.
Dlatego współpracując z Jiwaro Agency mamy pewność, że nasza firma sprosta wyznaczonym celom. 
Agencja zajmie się marketingiem, nasze usługi dotrą do odpowiedniego grona odbiorców.

Jesteśmy pod wrażeniem jakości pracy i efektów, które udało nam się osiągnąć w trakcie współpracy z agencją 360 Jiwaro przy wprowadzeniu na rynek polski aplikacji dla deweloperów. Zespół zajął się przygotowaniem oferty, strony internetowej i działaniami w mediach społecznościowych. Z czystym sumieniem możemy polecić profesjonalistów z zespołu Jiwaro jako dobry wybór w przypadku poszukiwania sposobu na zwiększenie sprzedaży w sieci i zaistnienie w wirtualnej rzeczywistości. To dobry partner do dużych i wymagających projektów.

Eksperci z zespołu agencji 360 Jiwaro zagwarantowali nam niezastąpione wsparcie w opracowaniu identyfikacji wizualnej, promocji i organizacji największych eventów, których byliśmy współtwórcami. Z czystym sercem możemy przyznać rekomendację, ze względu na jakość działania, precyzję i skuteczność podejmowanych decyzji z zakresu marketingu w sieci. Zespół Jiwaro nie boi się wyzwań, a do każdego ze swoich działań podchodzi w pełni profesjonalnie i z przyjemnością.

Zrozumienie potrzeb klienta to jedno, ale zrozumienie jego branży to dopiero trudne zadanie. Na szczęście eksperci Jiwaro bezbłędnie sobie z nim poradzili. Przygotowali stronę i teksty czytelne i łatwe w odbiorze dla innych. A jednocześnie zachowali ekspercki charakter treści. Dlatego bardzo jesteśmy zadowoleni.

PAKIETY FACEBOOK

PONAD 19 MLN POLAKÓW JEST AKTYWNA NA FACEBOOK ORAZ INSTAGRAMIE. ILE Z NICH TO TWOI PRZYSZLI KLIENCI? NIECH TWOJA MARKA BUDUJĘ TRWAŁE RELACJĘ Z KLIENTAMI. BĘDĄC AKTYWNYM NA FACEBOOK, ZWIĘKSZASZ EFEKTYWNOŚĆ SWOICH DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH. POWIERZ JE PROFESJONALISTOM Z JIWARO I ZAJMIJ SWOJĄ FIRMĄ.

BLUE
650 ZŁOTYCH
NETTO/MIESIĘCZNIE
SILVER
1200 ZŁOTYCH NETTO/MIESIĘCZNIE
GOLD
2000 złotych netto/
miesięcznie
PAKIETY TIKTOK

VIDEO MARKETING ZYSKUJĘ CO RAZ BARDZIEJ NA SWOJEJ POPULARANOŚCI DZIĘKI WYNIKOM, KTÓRE OSIĄGA.

REKLAMY VIDEO SĄ NAWET 4 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNE OD ZDJĘĆ.


NIE POZWÓL, ABY TWOJA KONKURENCJA CIĘ WYPRZEDZIŁA. SKORZYSTAJ Z USŁUG PROFEJSONALISTÓW JIWARO

TIKTOK BLUE
800 ZŁOTYCH
NETTO/MIESIĘCZNIE
2 POSTY VIDEO
TIKTOK SILVER
1200 ZŁOTYCH
NETTO/MIESIĘCZNIE
4 posty video
TIKTOK GOLD
2000 złotych
netto/miesięcznie
8 postów video
DLACZEGO WARTO
Z NAMI PRACOWAĆ?

Nasze działania opierają się o wieloletnie doświadczenie marketingowe. Działamy z pasją – od ponad 10 lat uwielbiamy
pracować ze sobą i z naszymi klientami, tworząc dla nich strategie znacznie wychodzące poza standardy. Poznaj nasz bliżej!

DZIAŁAMY
KOMPLEKSOWO

Marketing to nie pojedyncze działania, a przemyślana strategia, w oparciu o którą budujemy chęć skorzystania z Twoich
usług lub zakupu produktów – na
każdym etapie.

DZIAŁAMY
SKUTECZNIE

Znamy się na swojej pracy i budujemy
lejki sprzedażowe, które działają.
Dobieramy wyłącznie działania marketingowe ukierunkowane na
konwersję. 

DZIAŁAMY
WIELOWYMIAROWO

Pracujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie, tworząc
wielowymiarową strategię, budującą
Twój wizerunek lub sprzedaż.

DZIAŁAMY
ANALITYCZNIE

Wiemy, które decyzje w obszarze marketingu są słuszne – dobór
narzędzi i działań dla danego klienta poprzedzamy dokładną analityką. 

WSPÓŁPRACA Z JIWARO
NASZ ZESPÓŁ
NASZE PRZYKŁADOWE
REALIZACJE

MDekor – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej.

Balt Credit  – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, CRM, Facebook, Facebook ADS, Google ADS,

House book – opracowanie wizytówki, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, Facebook, Facebook ADS, Google ADS, Linkedin ADS, wykonanie materiałów Video.

Mi9 – wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej, Facebook, Facebook ADS, Google ADS,

SI6 – opracowanie logotypu, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, 

Aloesowe Centrum – opracowanie księgi znaku razem z logotypem i wizytówką, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym, opracowanie strategii kampanii reklamowej.

TT Arch – opracowanie logotypu, wizytówki, wykonanie strony www wraz z projektem graficznym,

Capital Finance – opracowanie logotypu, wizytówki, wykonanie strony www, przygotowanie ulotek, 

ZAPRASZAMY DO
KONTAKTU!

KONTAKT

Nr telefonu:
+48 790 275 963

+48 572 416 393

Adres mailowy:
biuro@jiwaro.pl

ADRES REJESTROWY

JIWARO AGENCY SP. Z O.O.

al. Solidarności 68/121
00-240 Warszawa

NIP: 525 292 51 02

2020 © Jiwaro sp. z o.o. Polityka prywatności