OFERTA
Easy Design Development

Postaw na dedykowany pakiet usług graficznych dla deweloperów – oferujemy Ci kreatywne usługi designu, które umożliwią nie tylko budowanie pierwszego wrażenia, ale także konsekwentne wdrożenie całej strategii wizerunkowej. To usługa dedykowana deweloperom – zarówno oferującym atrakcyjne cenowo nieruchomości, jak i te z segmentu premium. Pakiet Easy Design Development pozwoli na zaprojektowanego odpowiadającego Twoim potrzebom logotypu, księgi znaku, wizytówek i papieru firmowego. Przygotujemy dla Ciebie CI i umożliwimy zbudowanie graficznej koncepcji Twojego wizerunku w sieci.

Pakiet Blue

dedykowany dla małych i nowopowstałych podmiotów, obejmuje opracowanie prostych materiałów graficznych, umożliwiających podstawowe komunikowanie marki – logotyp, wizytówki czy inne materiały.

Pakiet Silver

dedykowany dla małych przedsiębiorców oraz początkujących podmiotów. Oferuje projekt identyfikacji wizualnej oparty o nowoczesny design, zrealizowany w szybkim czasie i w przystępnej cenie. To także oferta personalizacji jednego z dostępnych na naszej stronie szablonów graficznych www.

Pakiet Gold

przygotowany dla Klientów potrzebujących kompleksowej identyfikacji wizualnej marki. Otrzymasz profesjonalne kreacje graficzne dedykowane Twojej firmie oraz wszystkie niezbędne materiały promocyjne do Social Media.

1. WYBIERZ KONCEPCJE

KONCEPCJA 1

Projekty graficzne stworzone z myślą.

KONCEPCJA 2

Projekty graficzne stworzone z myślą.


  2. WYPEŁNIJ DANE

  Prosimy wypełnij swoje dane, tak byśmy jak najlepiej zrozumieli: jaki jest charakter Twojej firmy, w jakiej branży działa i co chcesz przekazać swoim klientom. Nie oszczędzaj w słowach, a jeśli masz wątpliwości jak to opisać zadzwoń do nas. Pomożemy Ci zaplanować potrzeby i strategię marketingową dla Twojej firmy.

  DANE PODSTAWOWE

  (Na początek podaj nazwę firmy, rodzaj branży. Następnie określ kolor swoje marki wg key visual, a jeśli go nie masz napisz nam w jaki kolor kojarzy Ci się z Twoją branżą. Dodaj Twoje hasło firmowe, czcionkę i załaduj logotyp)

  WIZYTÓWKI

  (Podaj swoje podstawowe dane wg niżej wymienionych punktów, a jeśli chcesz dodać jakieś hasło wpisz je w punkt: Dodatkowe informacje. Prosimy sprawdź je kilkakrotnie)

  Dodaj osobę

  Usuń osobę

  ULOTKI

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć na swojej ulotce. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)
  PLAKAT

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć na swoim plakacie. Zastanów się, co chcesz przekazać odbiorcom, którzy zobaczą ten plakat. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)

  FOLDER

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć w swoim folderze reklamowym. Zastanów się, co chcesz przekazać odbiorcom i potencjalnym klientom. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)
  BANER

  (Opisz nam, co chcesz umieścić na swoim banerze, a format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową.)

  COVER

  (Zastanów się jak chcesz, by wyglądało cover photo na Facebooku lub Linkedinie pokazujące Twoją firmę. Napisz nam hasło i treść dodatkową, a my zaproponujemy Ci projekt.)
  POST

  (Chcesz, żeby profesjonaliści zajęli się Twoim Facebookiem albo potrzebujesz kilku postów napisz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie niezwykle kreacje graficzne.)
  UWAGI

  (Jeśli masz dodatkowe sugestie, uwagi, potrzeby wpisz tu wszystkie, dzięki temu lepiej poznamy potrzeby Twojego biznesu)