OFERTA
SILVER

Kreacja graficzna, która uwiedzie każdego klienta. Jiwarski styl obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie. Jeśli chcesz zamówić jedyne w swoim rodzaju projekty graficzne, szybko i prosto, zapraszamy. Tutaj zaczyna się świat nietuzinkowych wzorów dla każdej branży.

1. WYBIERZ KONCEPCJE

KONCEPCJA 1

Projekty graficzne stworzone z myślą o następujących branżach.

biznes, nauka i rozwój techniki, kultura i sztuka, finanse i ubezpieczenia, medycyna

Jeśli Twoja firma reprezentuje jedną z wymienionych branży, kliknij tutaj i zobacz, jak można pokazać Twoją firmę na nowo, według pityjskiego stylu.

KONCEPCJA 2

Internet, przemysł, budownictwo, transport, łączność, handel – jeśli szukasz grafiki, które przemówi do klientów z w/w branży, to koniecznie zobacz jakie koncepcje graficzne możemy Ci zaproponować.

KONCEPCJA 3

Kosmetyka, fashion, reklama, prasa, media, projektowanie, architektura, rozrywka. Jeśli chcesz uchwycić wyjątkowość swoje branży w unikatowych projektach, zapraszamy do Nas. W Jiwaro czarujemy obrazem.


  2. WYPEŁNIJ DANE

  Prosimy wypełnij swoje dane, tak byśmy jak najlepiej zrozumieli: jaki jest charakter Twojej firmy, w jakiej branży działa i co chcesz przekazać swoim klientom. Nie oszczędzaj w słowach, a jeśli masz wątpliwości jak to opisać zadzwoń do nas. Pomożemy Ci zaplanować potrzeby i strategię marketingową dla Twojej firmy.

  DANE PODSTAWOWE

  (Na początek podaj nazwę firmy, rodzaj branży. Następnie określ kolor swoje marki wg key visual, a jeśli go nie masz napisz nam w jaki kolor kojarzy Ci się z Twoją branżą. Dodaj Twoje hasło firmowe, czcionkę i załaduj logotyp)

  WIZYTÓWKI

  (Podaj swoje podstawowe dane wg niżej wymienionych punktów, a jeśli chcesz dodać jakieś hasło wpisz je w punkt: Dodatkowe informacje. Prosimy sprawdź je kilkakrotnie)

  Dodaj osobę

  Usuń osobę

  ULOTKI

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć na swojej ulotce. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)
  PLAKAT

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć na swoim plakacie. Zastanów się, co chcesz przekazać odbiorcom, którzy zobaczą ten plakat. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)

  FOLDER

  (Wpisz treść, którą chciałbyś zobaczyć w swoim folderze reklamowym. Zastanów się, co chcesz przekazać odbiorcom i potencjalnym klientom. Jeśli chodzi o format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową)
  BANER

  (Opisz nam, co chcesz umieścić na swoim banerze, a format zaproponujemy Ci najlepszy zgodnie z przesłaną przez Ciebie treścią. Dokładny wygląd omówimy droga mailową.)

  COVER

  (Zastanów się jak chcesz, by wyglądało cover photo na Facebooku lub Linkedinie pokazujące Twoją firmę. Napisz nam hasło i treść dodatkową, a my zaproponujemy Ci projekt.)
  POST

  (Chcesz, żeby profesjonaliści zajęli się Twoim Facebookiem albo potrzebujesz kilku postów napisz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie niezwykle kreacje graficzne.)
  UWAGI

  (Jeśli masz dodatkowe sugestie, uwagi, potrzeby wpisz tu wszystkie, dzięki temu lepiej poznamy potrzeby Twojego biznesu)