USŁUGI
INDYWIDUALNE

Jako odważni Jiwarczycy lubimy wyzwania, dlatego z zaciekawieniem poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy zmyślny plan działania.

Poznaj oręże naszych kompetencji i komplementarność naszych umiejętności. Sprawdź obszary, w których pomożemy Ci podbić, korzystając z doświadczenia i odwagi kiwarskiego gremium.

Poznaj oręże naszych kompetencji i komplementarność naszych umiejętności. Sprawdź obszary, w których pomożemy Ci podbić, korzystając z doświadczenia i odwagi jiwarskiego gremium.

WALECZNI I ZDYSCYPLINOWANI

Jak przystało na jiwaryjski ród naszą przewagą jest siła kompetencji, waleczność kreacji i wytrwałość działania. Nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają podejmować każde wyzwanie z zakresu marketingu, pr-u, kreacji graficznej, programowania.

Tworzymy komplementarny zespół ludzi gotowych na podjęcie się każdego zadania, którzy wspólnie rozpracują każdy temat i znajdą i zastosują rozwiązania godne najlepszych strategów. Zapraszamy Cię do współpracy.

ŚMIAŁE STRATEGIE

Kiedy nadchodzi nowe wyzwanie, czy za dnia czy w nocy Jiwarczycy zbierają się, by radzić nad planem działania. Druidzi, bardowie, szamani, wojownicy i wódz debatują wspólnie, rozrysowując szczegółową strategię.

Wykonanie kompleksowej strategii to pierwszy krok w stronę rozpoczęcia skutecznych działań marketingowych. Poznanie potencjału, konkurencji, możliwości firmy, określenie różnicy, celu i dobranie do tego odpowiednich narzędzi – tylko to pozwoli odnieść sukces. Nasze jiwarskie gremium pochyla się wspólnie nad każdym klientem i korzystając ze swojego doświadczenia opracowuje każdy plan strategii w najdrobniejszym detalu.

DZIKIE REKLAMY (ADSy)

Jiwarscy herosi wiedzą, jak okiełznać watahy buszujących po Internecie reklam. Wiedzą też, jak przyciągnąć społeczność do marki i sprawić, by jej wizerunek budził zachwyt.

Jiwarscy eksperci posiedli już wiedzę, jak promować markę by była rozpoznawalna i zauważona. Sprawnie prowadzą skuteczne działania zbierania nowych leadów, pozyskując nowych klientów dla wielu biznesów.

SILNE IT

Oręże IT budzi szacunek w całym jiwarskim świecie. Jego wojownicy sprawnie posługują się html’em, javą scriptem i innymi programistycznymi językami, którymi tną, jak mieczem. Są nieustraszeni i podejmują się każdej walki, wygrywając ją.

Swoją wiedzę wykorzystują do tworzenia responsywnych i spersonalizowanych stron internetowych, nowoczesnych aplikacji Przeprowadzają także fachowe audyty UX.

JIWARYJSKIE SOCIAL MEDIA

Szamańskie obrzędy pozwalają poznać i zrozumieć istotę Social Mediów. Zaczarować społeczność – tekstem, zdjęciem, grafiką. Jiwaryczycy mają swoje sposoby na zdobycie wiernych.

19 mln Polaków korzysta z portali społecznościowych. Jiwaryjscy specjaliści znają dobrze tę liczbę i wiedzą, jak wykorzystać jej potencjał dla określonych celów biznesowych. W sposób przemyślany, błyskotliwie przemieszczają się po LinkedInie, Facebooku, Instagramie, TikTok’u, Twitterze promując swoich klientów.

UWODZĄCA GRAFIKA

Pierwotne instynkty są dobrze znane hiwarskim mistrzom rysunku. Wiedzą, jak stworzyć dzieło, które je wzbudzi, a nawet uruchomi strach, radość i pożądanie. Dlatego ich kreacje są nader skuteczne.

Mózg człowieka znacznie lepiej przyswaja grafikę niż tekst – tę wiedzę posiedli graficy zespołu JIWARO. Kładą oni nacisk na oryginalne, estetyczne projekty graficzne. Opracowują całą identyfikację wizualną dla firm. Przygotowują grafiki do publikacji w Internecie. Projektują strony, które się zapamiętuje oraz tworzą materiały do komunikacji z klientami, takie jak foldery, prezentacje, ulotki.

ODKRYWCZE FOTO/VIDEO/AUDIO

Zaletą jiwarskiego gremium jest nie tylko siła i odwaga, ale także magia jaką tworzą szamani obrazu i filmu. To oni wyciskają łzy, rozgrzewają serca i uwodzą oczy.

Skuteczny przekaz powinien angażować wszystkie możliwe zmysły. Kompleksowy kontent oparty o materiały zdjęciowe, filmowe, czy audio pozwala zintensyfikować wrażenia, jakie wywiera na kliencie kontakt z daną marką czy firmą. Dlatego w jiwarskim świecie jego mieszkańcy używają multimedialnych treści do prowadzenia efektywnych działań marketingowych.

ZAKLĘCIA I SZEPTY

Wśród jiwarskiego gremium są bardowie i wróżki (pixie), którzy czarują słowami. Mówią zaklęcia, które władają umysłami ludzi i zwierząt. Swoimi umiejętnościami zgrabnie przyciągają tłumy.

Copywriterzy agencji JIWARO tworzą wspaniałe historie, kompendia wiedzy i perswazyjne treści. Wiedzą, jak zostać zapamiętanym w morzu informacji. Tworząc, liczą się z każdym słowem, chcą, by było one zrozumiałe i skutecznie docierało do odbiorcy.

WYRAZISTY WIZERUNEK

Druidzi Jiwaro posiedli moc budowania pozytywnego wyobrażenia o rzeczach, których się dotykają. Mimo pozornej dzikości, znają siłę dyplomacji i pozytywnych słów. Potrafią sprytnie nimi żonglować, kreując rzeczywistość.

Każda firma kryje w sobie komunikacyjny potencjał. Trzeba tylko zgrabnie go z niej wydobyć i przedstawić. Tutaj zwykle pojawia się pytanie” ale po co”. A odpowiedź na nie jest prosta. Tylko działaniami pr-owymi można budować relacje z klientami, dziennikarzami, społecznością lokalną. Dobre wrażenie, jakie wywiera się na ludziach, pozostaje niekiedy dłużej w ich głowach niż sama reklama.

ZWIERCIADŁO RZECZYWISTOŚCI

Nie sztuką jest stworzyć zmyślne strategie oparte o „wydaje mi się”, sztuką jiwarskiego gremium jest realizowanie działań w oparciu o realne, przebadane potrzeby biznesu i klienta.

Razem z naszym partnerem firmą Migtel prowadzimy badania potrzeb, opinii klientów. Celem naszego innowacyjnego podejścia jest spojrzenie na firmę, branże oczami klienta. Zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań oraz wprowadzenie działań, zmian w komunikacji firmy, które w finale zaowocują lepszym funkcjonowaniem firmy, skutecznym dotarciem do grupy odbiorców i zdobyciem jej zaufania.