DOŚWIADCZENIE,
KREATYWNOŚĆ
I SZCZYPTA
BRAWURY

Witaj w jiwarskim świecie kreacji, gdzie dzikość łączy się z wiedzą i doświadczeniem. Poznaj nas bliżej i sprawdź, jacy jesteśmy naprawę i co możemy dla Ciebie zrobić.

JIWARO — jesteśmy ogólnopolską agencją 360 stopni, która oferuje pełne spektrum działań zapewniających firmom przewagę konkurencyjną. W naszym zespole łączymy aż 14 kompetencji z marketingu, pr-u i IT oraz znajomość 8 języków od niemieckiego po hinduski.

JIWARO— jesteśmy ogólnopolską agencją 360 stopni, która oferuje pełne spektrum działań zapewniających firmom przewagę konkurencyjną. W naszym zespole łączymy aż 14 kompetencji z marketingu, pr-u i IT oraz znajomość 8 języków od niemieckiego po hinduski.

JIWARYJSKIE
GREMIUM

Agnieszka Sobieraj (Róża)
Wódzka Jiwaro

Wszechobecny głos Jiwaro. Niewidoczny, ale słyszalny. Znawca tajemnej magii. Tworzy to,
co niedostępne dla oczu. Trzyma rękę na pulsie, prowadzi i strzeże jiwaryjskie gremium.

Michał Żebrowski
WÓDZ JIWARO

Odważny wódz, który razem ze swoim zespołem stoczył niejedną batalię o sens i jakości marketingowych działań. Jego wszechstronny umysł, kreatywność i łatwość zarządzania jiwarskim gremium pozwala kolekcjonować prawdziwe marketingowe wyzwania.

Łukasz Leder
Strateg Google Ads

Jeśli w danej branży trwa bitwa o pierwsze miejsce w Google, jiwarski strateg zawsze służy pomocą. Wie, jak zaskoczyć konkurencję i przyciągnąć odbiorcę.

Damian Majrowski
Heros SM Ads

Przyczajony Tygrys, ukryty smok Social Mediów (SM). To on wyznacza kierunki i tworzy trendy w działaniach społecznościowych naszych klientów. Jego oręże pozwala walczyć z najlepszymi.

Michał Żywiecki
Centurion IT i User Experience

Urodzony dowódca i wizjoner. Po mistrzowsku włada wiedzą i doświadczeniem, tworząc funkcjonalne makiety UX, czytelne strony www i nowoczesne aplikacje.

Piotr Gerwatowski
Wojownik IT

Wojownik IT śmiale kroczący po świecie programistycznym. Jest nieustraszony i podejmuje się każdej walki o najlepsze strony internetowe, wygrywając ją.

Andrzej Wasilewski
Szaman Foto i Video

Siła i odwaga, ale także magia jaką tworzy poprzez
obraz i film są zaskakującą bronią naszych klientów. Foto i video wyciskają łzy, rozgrzewają serca i uwodzą oczy.

Valeriia Chernysh
Driudka kreacji wizualnych

Uwodzicielska grafika w połączeniu z dobrym UI to coś co ją charakteryzuje. Dzieki niej nasze projekty graficzne przyciagają uwagę.